Facebook Instagram
warsztaty1
25.08.2023

Joga kundalini - warsztat wprowadzający w To Yoga Studio

Opowiem wam o mojej jodze. I pokażę wam jej moc. Dawno, dawno temu, kiedy wchodziłam dopiero na fascynującą ścieżkę jogi kundalini, nie miałam pojęcia, z czym właściwie mam do czynienia. Chciałam się tylko trochę porozciągać. Ruszyć mięśnie przed zaplanowaną górską wędrówką. Zrobić coś dla siebie.

Dziwna była ta joga na początku. Dziwne były mantry w nieznanym języku, i jeszcze te szybkie oddechy, co to ma być w ogóle? Zajęcia zawsze według podobnego schematu. Że niby jakaś ceremonia? Teatr? Rytuał? Co ja tu robię? I dlaczego właściwie stąd nie uciekam? Nie szukałam przecież żadnej duchowości. Ale najwyraźniej duchowość szukała mnie.

Czy ty też czujesz, że warto, ale nie do końca jeszcze rozumiesz, dlaczego? Zapraszam cię na warsztat wprowadzający do jogi kundalini. Uchodzi ona za najbardziej mistyczną i uduchowioną z jogowych ścieżek. W związku z tym narosło wokół niej wiele stereotypów i nieporozumień. Jeśli więc zawsze chciałeś/chciałaś spróbować tej praktyki, ale boisz się, że joga kundalini może być dla ciebie zbyt “ezoteryczna”, zajrzyj w niedzielę, 3 września do To Yoga Studio na warszawskich Bielanach. Odpowiem na wszystkie najpopularniejsze pytania. Razem rozwiejemy wiele wątpliwości - dowiesz się m.in.:

Krótko mówiąc: uczestnictwo w warsztacie jogi kundalini od podstaw pozwoli ci bardziej świadomie wejść w tę niezwykłą praktykę, zrozumieć ją i wynieść z niej jak najwięcej korzyści. Warto - zwłaszcza, że mówi się, że ze wszystkich jogowych praktyk to właśnie joga kundalini działa najszybciej i najbardziej kompleksowo. Jestem żywym przykładem, że tak właśnie jest. Przyjdź. Opowiem ci o mojej jodze.

Wstęp na warsztat: 80 zł.

Szczegóły i zapisy tutaj.